Jdi na obsah Jdi na menu
 


Převtělení

3. 1. 2008
Moje kamarádka vždycky ráda vyvolávala duchy. Jednou mě, mého nejlepšího kamaráda, moji sestřenici a mého bratrance pozvala k sobě domů na seanci.

Sedli jsme si okolo kulatého stolu, zapálili svíce a soustředili se. Kamarádka začala vyvolávat a my po ní opakovali všechny verše, které řekla.
Když jsme dořekli zaklínadlo, zhasly najednou zapálené svíce. Ale dál se nic nedělo. Kamarádka řekla, že jsme se asi dostatečně nesoustředili a že se nám tedy nepodařilo ducha vyvolat. Ještě chvíli jsme u ní pobyli a pak jsme se rozloučili a šli domů.
Asi za dva týdny mi ta kamarádka psala textovku, že se chce se mnou sejít a poklábosit. Když jsem na ni čekal na domluveném místě, málem jsem ji nepoznal. Z drobné brunetky se najednou stala úplně jiná osoba. Měla černé vlasy s červeným melírem. Dřív nosila oblečení světlých barev. Teď na sobě měla krátkou černou sukni a černohnědé tričko.
Když jsme seděli v kavárně a povídali si, všiml jsem si, že má na zápěstí jizvy, ale neptal jsem se jí na nic. Chovala se hodně hrubě. Taky mi řekla, že má často deprese a že by chtěla umřít...
Prostě se z ní stal jiný člověk. Často mi píše takové divné SMS s tématikou smrti, strachu ze smrti a já nevím jak jí mám pomoci.

Převzato ze stránky : http://zahady.mysteria.cz